Kontakt oss

Ordretelefon: 700 67 800

Faks: 700 67 900

Vakt: 995 48 100

E-post: transport@bostrand.no


Yngve Bøstrand

Yngve Ose BøstrandDagleg leiar
Tlf 995 48 200
Mail: yngve@bostrand.no

Inge Farstad

Inge FarstadDriftssjef/befraktar – Utgåande frå Møre
Tlf 995 48 800
Mail: inge.farstad@bostrand.no

André Bøstrand

André Ose BøstrandSpesialtransport, kranbilar og lokaltrafikk
Tlf 995 48 300
Mail: andre@bostrand.no

Erlend Kjøde

Erlend KjødeBefraktar – Inngåande mot Møre og øvrige destinasjonar
Tlf 995 48 500
Mail: erlend@bostrand.no

Edward Fjellving

Edward FjellvingFakturering/prisavtaler, etterlysning, transportskader og Timpex
Tlf 995 48 600
Mail: edward@bostrand.no

Randi Mork

Randi Dragsund MorkRekneskapssjef
Tlf 915 85 175
Mail: randi@bostrand.no

 

Halldis OseKontormedarbeidar
Tlf 970 56 500
Mail: halldis@bostrand.no

Du finn oss på Mosflatevegen 4, 6150 Ørsta: